پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

دکتر محمدبیگی در حاشیه افتتاح بیمارستان هزارتختخوابی حضرت مهدی (عج)؛

پیگیری بودجه های حوزه سلامت استان از رئیس جمهور

بیمارستان های هوشمند در کشور گسترش یابد

بیمارستان هزار تختخوابی هوشمند حضرت مهدی(عج) به‌عنوان بزرگترین و مجهزترین طرح حوزه سلامت کشور با حضور رئیس جمهور، وزیر بهداشت، دکتر محمدبیگی عضو کمیسیون بهداشت و درمان و جمعی از نمایندگان و مسئولان کشوری در تهران افتتاح شد.

دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم عزیز قزوین، آبیک و البرز در حاشیه این مراسم، از رئیس جمهور و وزیر بهداشت پیگیر پروژه‌های بیمارستانی استان شده و تاکید کرد: ضرورت دارد با همت و توجه ویژه دولت زمینه تسریع در ساخت پروژه‌های عمرانی و بیمارستانی نیمه کاره سلامت استان به ویژه بیمارستان راهبردی ۷۰۰ تختخوابی فراهم شود تا شاهد یک تحول بزرگ در این حوزه در سطح استان باشیم.

رئیس کمیته سلامت الکترونیک مجلس همچنین با انتقاد از سیاست‌های سازمان‌ برنامه و بودجه در مورد عدم اختصاص ردیف بودجه مشخص برای پیشبرد برنامه‌های سلامت الکترونیک، بر لزوم توجه ویژه دولت به این موضوع تاکید کرد و گفت:امروز کشور نیازمند نسل جدید مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان های هوشمند است تا سرعت، دقت،شفافیت،کاهش هزینه و افزایش دسترسی برای آحاد مردم از همه اقشار جامعه به خدمات سلامت تامین شود. بی شک حکمرانی سلامت در آینده بر اساس فناوری‌های نوین پزشکی مبتنی بر سلامت الکترونیک است.

به دنبال این مطالبه‌گری رئیس‌جمهور تاکید کرد این مباحث به صورت جدی مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد‌.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید