پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

انتقاد دکتر محمدبیگی از اعتبارات قلیل حوزه فرهنگی؛

پروژه ۱۲ ساله مجتمع فرهنگ و هنر قزوین؛ چشم انتظار همت مسئولان و اعتبار لازم

دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم عزیز قزوین، آبیک و البرز و عضو هیئت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین، در نشست با مدیرکل و معاونان این مجموعه، ضمن تاکید بر لزوم رویکرد تحول گرانه در مجموعه‌های فرهنگی گفت: متاسفانه اعتبار و بودجه اختصاص‌یافته برای مباحث حوزه فرهنگی بسیار کم است و پاسخگوی نیاز فرهنگی کشور و استان نیست.

پروژه نیمه کاره مجتمع فرهنگ و هنر قزوین با وجود گذشت بیش از ۱۲ سال از کلنگ زنی آن تکمیل نشده و نیازمند همت ویژه مسئولان در سطح ملی و استانی است. مطالبه جدی بنده به عنوان خادم ملت اختصاص بودجه لازم و تکمیل هر چه سریعتر این مجتمع فرهنگی و هنری است.

هنر باید ابزار رشد و تعالی آرمان های انقلاب باشد همچنین حمایت و تقویت هنرمندان انقلابی باید به صورت ویژه در دستور کار قرار بگیرد. میزان بودجه برای برنامه‌های قرآنی قابل قبول نیست و جای بسی تأسف دارد. همچنین با توجه به اینکه امروز عفت و حجاب و اعتقادات اخلاقی و معنوی در نوک پیکان حملات دشمن قرار دارد، باید هنرمندانه به سمت تبیین فلسفه و حکمت عفاف و حیا برای نسل امروز با بهره از ابزار مختلف به ویژه هنر بروند.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید