پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

دکتر محمدبیگی در آیین تجلیل از نمونه های برتر کشاورزی استان قزوین:

نگاه ویژه مجلس یازدهم به حمایت از کشاورزان و دامداران

آئین تجلیل از نمونه های برتر بخش کشاورزی استان قزوین و آغاز سال زراعی جدید با حضور دکتر محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان، معاون باغبانی وزیرجهاد کشاورزی، رئیس موسسه ترویج و آموزش وزارت جهاد کشاورزی، جمعی از مسئولان استانی، تولیدکنندگان و بهره برداران بخش کشاورزی و خانواده های محترم آنها برگزار شد.

🔊 دکتر محمدبیگی در این مراسم با تجلیل از تلاش و همت کشاورزان عزیز، خواستار حمایت جدی دولت از تولیدکنندگان و توسعه محصولات ویژه کشاورزی در استان قزوین شد و گفت: قزوین در کشور و دنیا بخاطر تولید خوب انواع محصولات زراعی و باغی زبانزد است بنابراین باید ساختار ویژه ای برای حمایت از توسعه این محصولات در استان اندیشیده شود.

🔻مجلس یازدهم در برنامه هفتم توسعه نگاه ویژه ای به بخش کشاورزی و فصل آب داشته که از جمله آن می‌توان به شناسنامه دار شدن محصولات باغی، بیمه محصولات اساسی کشاورزی، خرید تضمینی محصولات کشاورزی، اجرای شبکه آبیاری نوین، قیمت تضمینی محصولات کشاورزی و یارانه های بخش کشاورزی اشاره کرد. مجلس شورای اسلامی طرح های خوبی را در بخش کشاورزی بمنظور حمایت از تولید و کشاورزان تصویب کرده است.

💠 در این مراسم از ۴۹ تولید کننده برتر در زیر بخشهای کشاورزی تجلیل شد که از این تعداد ۱۳ نفر نمونه ملی و ۳۶ نفر نمونه استانی هستند.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید