پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

به منظور حل مشکل چند ده‌ساله مردم؛

نشست تخصصی حل مشکلات زمین‌های اوقافی حصارخروان برگزار شد

در نشستی تخصصی با ریاست دکتر فاطمه محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان و با حضور حجت‌الاسلام مجیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و معاونان وی، دکتر سیاهکلی، نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مرتبط، دهیار اعضای شورای اسلامی، معتمدان و بزرگان روستای حصار خروان مشکلات زمین‌های اوقافی این منطقه مورد بررسی قرار گرفت.

🔻در این نشست تخصصی که با درخواست مردم و مسئولان حصارخروان و با هماهنگی دکتر محمدبیگی در دفتر شورای اسلامی حصار خروان در حال انجام است، راه‌کارهای تبدیل به احسن و افراز زمین‌های اوقافی منطقه مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت‌.

🔊 بانوی نماینده استان در این نشست با تاکید بر اینکه باید تمام راه‌های ممکن برای حل این مشکل چند ده ساله که مطالبه جدی مردم نیز هست، بکار گرفته شود، گفت: الحمدلله در یک کار بی نظیر در مناطق مختلف استان موضوع تبدیل به احسن کردن زمین های اوقافی در ۳ سال گذشته با پیگیری مجددانه نمایندگان مجلس، مسئولان استانی و همراهی مردم و مدیریت اداره کل اوقاف در سطح ملی و استانی به صورت جدی در حال پیگیری بوده و هست که با این راهکار که محصول جلسه با رئیس سازمان اوقاف کشور است، بحمدلله شاهد حل بسیاری از مشکلات در این حوزه هستیم. ان شاءالله مصوبات جلسه امروز با محوریت زمین های موقوفه حصار خروان نیز اجرایی شود تا شاهد حل این مشکل و رونق بیشتر حصارخروان باشیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید