پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

با حضور دکتر محمدبیگی؛

نشست بزرگ نخبگانی «حکمرانی دینی در پهنه خانواده» در قم برگزار شد

پیشنهاد دکتر محمدبیگی مبنی بر تشکیل کمیسیون خانواده در مجلس

♦️نشست نخبگانی «حکمرانی دینی در پهنه خانواده»، از سوی مرکز پژوهشی مبنا با حضور دکتر فاطمه محمدبیگی رئیس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده و نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین خسروپناه، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر بانکی پور رئیس کمیسیون مشترک جوانی جمعیت، جمعی از شخصیت‌های برجسته علمی،صاحب‌نظران و مسئولان نهادهای دانشی و اجرایی ۲۲ تیر در قم برگزار شد.

📌 دکتر محمدبیگی در این نشست با بیان اینکه برای ایجاد هر تغییر و تحول به برش و نگاه دقیق و مرحله ای نیازمندیم، گفت: در بدو ورود به قوه مقننه جزو مدافعین تشکیل وزارت خانواده بودم؛ اما در حال حاضر پیشنهاد جدی بنده تشکیل “کمیسیون خانواده” در مجلس است تا نظارت بر عملکرد کلیه وزارتخانه ها و نهادها در حوزه خانواده مدنظر قرار بگیرد و به تنقیح قوانین برای این مسئله برسیم.

♦️باید موضوع خانواده، جمعیت جوانان و زنان در تمامی وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها مورد توجه قرار بگیرد و جوانب مختلف تشکیل وزارتخانه خانواده بررسی شود. امروز شبکه سازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است نه اینکه صرفا ساختار وزارت ایجاد کنیم.

✔️در این نشست تخصصی، تشکیل یک نهاد متمرکز در خصوص خانواده در راستای تدبیر در حوزه مسائل نسل‌های مختلف و تمرکز بر حل آنها همچنین تدبیر برای بحران‌های آینده حوزه خانواده مورد تاکید قرار گرفت.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید