پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

با هماهنگی رئیس مجمع نمایندگان استان؛

شهرداران، شوراهای استان و مدیریت شهری؛ میهمانان امروز خانه ملت

صبح امروز جمعی از مدیران مدیریت شهری استان مشتمل بر شهرداران، روسای شوراهای اسلامی شهرها، اعضای شوراهای شهرستانی و مجمع عالی شوراها، مدیر کل امور شهری و کارشناسان دفتر امور شهری ‌و شوراهای استانداری قزوین با هماهنگی دکتر فاطمه محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان، مهمان مجلس شورای اسلامی شده و از نزدیک با فعالیت‌های نمایندگان در خانه ملت آشنا شدند.

🌀حضور در صحن علنی و ملاقات با اعضای مجمع نمایندگان استان اولین قسمت این برنامه بود‌. همچنین نشست گفتمانی با دکتر متفکر آزاد عضو هیئت رئیسه مجلس، نشست با دکتر رفیعی رئیس فراکسیون محیط زیست، نشست با مهندس کاظمی نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، نشست با دکتر محمدبیگی رئیس فراکسیون جمعیت و حمایت از خانواده و دکتر سیاهکلی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز به منظور بررسی تازه ترین مصوبات و پیگیری های حوزه مدیریت شهری و شوراها از برنامه های پیش‌بینی شده برای مهمانان مجلس شورای اسلامی بود.

📌حضور در یادمان شهدای گمنام در مجلس شورای اسلامی و تجدید بیعت با شهدای والامقام و آرمان‌های امام و انقلاب، بازدید از عمارت بهارستان و صحن مجلس شورای ملی، حضور در موزه مجلس از دیگر برنامه‌های حضور یک روزه شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای مختلف استان در خانه ملت بود.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید