پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

دیدار دکتر محمدبیگی با نیروهای خدمات شهری شهرستان البرز

دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم عزیز قزوین، آبیک و البرز در سفر یک روزه به شهرستان البرز (۲۵ مرداد) در نشست با شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی شهر الوند پیگیر آخرین اقدامات و برنامه‌های این شهر شد.

🔻در این نشست مهندس خلج طایفه شهردار، آقای شیرمحمدی رئیس شورا و اعضای شورای اسلامی گزارشی از معضلات این شهر، اقدامات انجام شده و یا در دست اجرا از جمله معضلات حمل و نقل عمومی، ایجاد بستر لازم برای مسکن ملی، تقویت شهر الوند در تصمیمات کلان تقسیمات کشوری، تجهیز بیمارستان رحیمیان، ارزشیابی هوشمند مدیران و مسئولان توسط نهادهای مربوطه، رفع معضلات و مشکلات تصفیه خانه ارائه و مهمترین مطالبات شهری را مطرح کردند.

🔻دکتر محمدبیگی در ادامه در نشستی صمیمی با تعدادی از نیروهای زحمتکش خدمات شهری شهرستان البرز شنوای دغدغه‌های این جامعه عزیز شد و بر لزوم حمایت و رسیدگی به مشکلات آنها تاکید کرد.

🌀دیدار ۳ ساعته مردمی در دفتر ارتباطات مردمی شهرستان البرز، بازدید از ۳ شرکت تولیدی و دیدار صریح و صمیمی همراه با پرسش و پاسخ با جمعی از جوانان این شهرستان از دیگر برنامه‌های دکتر محمدبیگی در سفر یک روزه به شهرستان البرز بود.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید