پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

مدافع وطن و امنیت؛ با اراده‌ی آهنین در جهت اقتدار و بالندگی ایران اسلامی قدم برمی دارند

دکتر محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در پیامی هفته گرامیداشت نیروی انتظامی را به سبزپوشان همیشه در صحنه تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسمه تعالی

🔻شوکت، حشمت، عظمت و اقتدار کشور عزیزمان ایران منبعث شده از تلاش‌های سترگ دلاورمردی‌های بزرگ‌مردانی است که خالصانه و مخلصانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت می‌نمایید.

🔻 ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، قدردان دلاورمردان و شیرزنان غیور نیروی انتظامی و دیگر عزیزان مدافع وطن و امنیت هستیم که با اراده‌ی آهنین و براساس دین‌داری و اخلاق‌مداری، در جهت اقتدار و بالندگی ایران اسلامی با حماسه‌آفرینی و سلحشوری در راستای دفاع راستین از نظام ولایی جمهوری اسلامی همت گمارده‌ و مجاهدت خستگی ناپذیرشان در مأموریت‌ها و اجرای عملیات‌های مختلف امنیت و آرامش را در جای جای کشور و استان مینودری به ارمغان می آورد.

🔻بی شک ملت عزیز ایران و جوانان بلند همت به مانند همیشه در حفظ آرامش و اقتدار کشور و محافظت از کیان و هویت ایرانی اسلامی در جنگ شناختی و عملیات روانی دشمن با آرامش، صلابت و بصیرت و دشمن شناسی همچون گذشته بازوان توانمند نیروهای انتظامی و دفاعی کشور و محرک پیشرفت همه جانبه ایران عزیز هستند که فتح قله ها سعادت و افتخار نزدیک است.

🔻 از ایزد منان توفیق روزافزون عزیزان سبزپوش نیروی همیشه سرافراز انتظامی را در راستای اعتلا و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای مد و ظله العالی خواستارم.

فاطمه محمدبیگی
خادم ملت در خانه ملت

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید