پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

دکتر محمدبیگی:

تسریع در روند پروژه فاضلاب شهری اقبالیه را پیگیر هستیم

در نشستی با حضور امام جمعه محترم اقبالیه، دکتر فاطمه محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان، دکتر سیاهکلی، شهردار و اعضای شورای اسلامی اقبالیه و شورای کشاورزی این منطقه موضوع مشکلات آب و فاضلاب شهری، نحوه مشارکت و سرمایه گذاری کشاورزان در این پروژه و حل تعارضات آن بررسی شد.

🔊 دکتر محمدبیگی نماینده مردم عزیز قزوین، آبیک و البرز در این نشست با تاکید بر اینکه کشاورزی به عنوان موضوع حیاتی باید مورد پشتیبانی جدی دولت قرار بگیرد، گفت: باید قیمت آب کشاورزی بسیار پایین تر از حوزه صنعت باشد. باید دولت کنار کشاورزان باشد. پیشنهاد ما مشارکت دولت، شهرداری اقبالیه و کشاورزان منطقه در کنار هم است تا پروژه در زمان کوتاه عملیاتی شده و مشکل تامین منابع آبی کشاورزان حل شود. متاسفانه هنوز بعد از بیش از ۱۰ سال گذر زمان از شروع عملیات مطالعاتی پروژه هنوز اقدام عملی برای آن برداشته نشده است. بی شک مردمی سازی پروژه ها بهترین راه حل اتمام بسیاری از پروژه هاست، مطالبه جدی ما تسریع در روند احداث پروژه فاضلاب شهری اقبالیه است که به جد آن را پیگیر هستیم.

📌گفتنی است پروژه فاضلاب اقبالیه بارها مورد پیگیری دکتر محمدبیگی در سطح ملی و استانی قرار گرفته و حتی طرح سوال و تذکر از وزیر نیرو در خصوص تأمین آب و فاضلاب استان به ویژه اقبالیه انجام شده است‌.

📍بی شک پیگیری ها تا حصول نتیجه ادامه دارد….

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید