پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

دکتر محمدبیگی در پیگیری مشکلات روستاهای کوهین:

در برخورد با معادن متخلف، با هیچ کس تعارف نداریم

💠جوانان کوهین صاحب مسکن می‌شوند

🌀دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در جمع تعدادی از معتمدین، دهیاران و شوراهای شهر و روستای بخش کوهین ضمن بررسی معضلات این منطقه شنوای مطالبات و درخواست های حاضران در این نشست شد‌.

🔻یکی از مباحث مطرح شده که مورد انتقاد جمعی از روستاها بود، تخلفات معادن بود. دکتر محمدبیگی با تاکید بر اینکه در برخورد با تخلفات معادن با کسی تعارف نداریم، گفت: رعایت قانون توسط معادن باید در اولویت باشد، از معادنی که قوانین را رعایت کنند حمایت می کنیم اما تخلف از سوی هیچ معدنی پذیرفته شده نیست. با توجه به دغدغه مندی محیط زیستی که دارم تلاش داشتم از ابتدای نمایندگی تاکنون در حوزه بررسی عملکرد معادن ورود جدی داشته باشم. مطالبه اصلی ما برخورد با معادن متخلف، رعایت قانون، انجام مسئولیت های اجتماعی و مقررات محیط زیستی توسط معادن در جای جای استان است.

🔻بانوی نماینده استان همچنین با تاکید بر لزوم خدمت رسانی به مردم بومی منطقه و جوانان گفت: الحمدلله با پیگیری های صورت گرفته نهضت ملی مسکن در کوهین تسریع شده و ۴۵۰ واحد مسکونی در حال ساخت برای جوانان عزیز است. همچنین شهر صنعتی کوهین نیز در حال گسترش است و باید زیرساخت های آن هر چه زودتر فراهم شود، قطعاً ساخت این واحدهای مسکونی همچنین راه‌اندازی شهر صنعتی کوهین آهنگ رشد و توسعه را در منطقه سریعتر خواهد کرد‌‌.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید