پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

درخواست دکتر محمدبیگی از رهبر معظم انقلاب

درخواست نشست ویژه رهبر معظم با نمایندگان فعال مجلس در حوزه جمعیت، زنان و خانواده

دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم ولایتمدار قزوین، آبیک و البرز و عضو هیات رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس، با اشاره به دیدار مسئولان با رهبر معظم انقلاب، این دیدار را تجدیدعهد و پیمان با رهبر عزیز و آرمان‌های انقلاب، امام و اسلام برشمرد و گفت: باید از رهنمودهای معظم له به درستی استفاده کرده و آن را چراغ راه خود در سال‌ آتی قرار دهیم. ان شاءالله با قوت،قدرت و استحکام بیشتری این مواضع را پیگیری میکنیم تا بتوانیم در خط ولایت بمانیم و رهنمودهای معظم له را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

🔻 در این دیدار و هنگام صرف افطار خدمت رهبر معظم انقلاب رسیدیم و درخواست کردم همراه با اعضای فراکسیون جمعیت و فعالان این حوزه، دیداری با ایشان داشته باشیم. همچنین با توجه به اهمیت مسائل حوزه زن، خانواده، عفاف و حجاب از رهبر انقلاب درخواست نشستی با حضور فراکسیون زنان برای طرح دغدغه هایمان در حوزه حکمرانی زنان و خانواده و زیست عفیفانه داشتم که رهبر معظم انقلاب ضمن موافقت فرمودند هماهنگی ها برای برگزاری این دیدار در آینده انجام خواهد شد.

🔻فتوای بسیار عظیم رهبر انقلاب در حوزه حجاب مبنی بر حرام سیاسی و حرام شرعی بودن کشف حجاب، نشان از اهمیت مقوله حجاب دارد و به مسئولان توصیه کردند که در این زمینه فعالیت های ویژه داشته و توجه به علت‌های پشت صحنه و طراحی های وقایع اخیر ضد حجاب و عفاف برای همگان خصوصا بانوان را ضروری دانستند.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید