پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

تجلیل از قهرمانان ملی و فراملی ورزش دیار مینودری با حضور دکتر محمدبیگی

مراسم تجلیل از قهرمانان ملی و فراملی ورزش استان قزوین از سال 1398 تا 1401 با حضور دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم ورزشکار و ورزش دوست قزوین، آبیک و البرز، شهردار و اعضای شورای شهر قزوین و مسئولان ورزش استان برگزار شد.

طرح تشکیل صندوق حمایت از ورزشکاران در دستور کار مجلس است

دکتر فاطمه محمدبیگی، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی، در این برنامه اظهار کرد: این موهبت نصیب ورزشکاران ماست که ضمن ایستادن بر سکوهای قهرمانی جهانی، پرچم پرافتخار ایران اسلامی که مزین به کلمه‌ الله هی العلیاست را به اهتزار درآورده‌اند.

وی عنوان کرد: خدا را شاکرم که در شهری خدمت می‌کنم که مردانش در جوانمری و زنانش در حجب و حیا زبانزد خاص و عام بوده و در فتوت و جوانمردی درجه یک هستند.

این نماینده مجلس گفت: طی تقدیری که توسط کمیسیون فرهنگی مجلس از ورزشکاران و قهرمانان صورت گرفت شاهد بودیم که بهترین زنان ورزشکار ملی در عرصه قهرمانی و نیز کسوت مربیگری به استان قزوین تعلق دارند و این مایه مباهات ما در بین سایر استان‌های کشور است.

وی خاطرنشان کرد: در دیداری که ۱۸ اردیبهشت‌ماه با وزیر ورزش و جوانان داشتم از ایشان درخواست کردم که سفری به قزوین داشته باشند تا از ماحصل آن امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای تکمیل ورزشگاه سردار آزادگان تهیه شود.

محمدبیگی تصریح کرد: پیگیر بیمه ورزشکاران و به‌کارگیری آنان در مشاغل مناسب دولتی هستیم اما انتظار ما از مجموعه دولت و وزارت ورزش بیش از اینهاست تا همه متولیان، حمایت از ورزشکاران را در دستور کار خود قرار دهند.

وی افزود: طرح تشکیل صندوق حمایت از ورزشکاران از دیگر برنامه‌های مجلس است تا بتوان از این طریق از حضور ورزشکاران در مجامع بین‌المللی حمایت کرد.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید بیش از پیش از ظرفیت صنایع استان برای حمایت از ورزشکاران و هیئت‌های ورزشی بهره‌برداری کرد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید