پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

دکتر محمدبیگی با انتقاد از کم کاری برخی مسئولان:

به حکومت سلاطین دلار، سکه، فولاد، خودرو، شکر، روغن، دارو و دخانیات پایان دهید

دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در نشست علنی امروز مجلس در نطق میان دستور خود، با بیان اینکه در مسیر تحقق شعار سال، مردم بار دیگر گوی سبقت را از مسئولین ربوده اند، گفت: گویا برخی مسئولان چندان دغدغه برای مبارزه با معضلات اقتصادی ندارند و یا حتی حوصله تعامل با سایر مسئولان و قوا را ندارند و له شدن طبقات ضعیف جامعه زیر بار رشد تورم و مهار تولید را نمی‌بینند. برگرداندن این ورق به سوی مهار تورم و رشد تولید نیازمند شبکه قوی مدیریتی یکپارچه بین تمامی مسئولان سه قوه و شفافیت واقعی در تمامی رده های مدیریتی است،صرفاً جلسات سران محترم قوا اگر چه لازم اما حلال مشکلات نیست، بلکه می تواند حریت و استقلال مجلس به عنوان قوه مقننه و رأس امور را زیر سوال ببرد و قدرت اعمال نظارت خادمان ملت را در خانه ملت کاهش دهد.

🔻علاج تورم، رشد تولید است که این امر در گرو اجرای کامل قوانینی همچون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، جهش تولید مسکن، جهش تولید دانش بنیان و تنظیم واقعی بازار با نظارت های میدانی و کاملاً جهادی و اشراف کامل مدیران اقتصادی کشور به مدیریت بانک ها برای خروج از تصدی‌گری، معامله بازی و آزار مردم توسط برخی شعب است.

🔻امروز پایان دادن به حکومت سلاطین دلار، سکه، شکر، روغن، فولاد، خودرو، دارو و دخانیات بر اریکه اقتصادی این مملکت از واجبات کارهای اقتصادی است.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید