پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

با حضور دکتر محمدبیگی؛

افتتاح بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی در بیمارستان پاستور

در مراسمی با حضور دکتر فاطمه محمدبیگی عضو کمیسیون بهداشت و درمان و رئیس مجمع نمایندگان استان، استاندار محترم، جمعی از مسئولان استانی و جامعه پزشکی بخش اطاق عمل تخصصی و فوق تخصصی قلب و آنژیوگرافی در بیمارستان پاستور افتتاح و آماده بهره‌برداری هموطنان عزیز قرار گرفت.

🔊دکتر محمدبیگی در این مراسم ضمن تبریک این رویداد مهم حوزه سلامت در استان و تقدیر از تلاش عوامل اجرایی این پروژه مهم گفت: الحمدلله در سایه همراهی و هم افزایی مسئولان و پیگیری های مستمر امروز شاهد اجرای ۸۰ پروژه مختلف عمرانی در حوزه سلامت و درمان و ورود تجهیزات جدید پزشکی مجهز در سطح استان هستیم که در تاریخ استان کم نظیر است. ان شاءالله این روند با قوت ادامه دارد تا کمبود تاریخی استان در این حوزه برطرف شود. حضور بخش خصوصی در کنار بخش دولتی بسیار حائز اهمیت است، ما از توریسم سلامت حمایت کرده و پیگیر تسهیل حضور بخش خصوصی در این حوزه نیز هستیم. مطالبه ما از مراکز بیمارستانی بخش خصوصی این است که قراردادهای خود را با بیمه ها ادامه دهند تا اقشار مختلف بتوانند از این بستر خدمات با کیفیت را دریافت کنند‌.

🌀گفتنی است این بخش با یک هزار و ۳۰۰ متر بنا در طبقه چهارم بیمارستان پاستور احداث شده و شامل ۱۴ تخت،۲ بخش سی سی یو، ۲ تخت جراحی قلب، ۵ تخت آی سی یو جراحی، ۸ تخت آنژیوگرافی و ۲۰ تخت پست آنژیوگرافی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید