پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

بارور شدن شجره طیبه بسیج در دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی

در مقابل مجاهدت‌های بسیجیان دریادل سر تعظیم فرود می آوریم

✍️دکتر محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در پیامی ضمن تبریک هفته مبارک بسیج و پنجم آذر سالروز تاسیس این نهاد مقدس به بسیجیان سلحشور و مردم همیشه در صحنه بر اینکه تفکر بسیج هر روز محکم از قبل در میان انسان های آزاده جهان رسوخ می کند، تاکید کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

🔻با استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) و با عنایت به ماهیت دینی و انقلابی آن و توطئه های مختلف دشمنان خارجی و داخلی، با فرمان تاریخی و مهم امام راحل (ره) بسیج مستضعفین با تکیه بر لزوم استفاده بهتر از ظرفیت و توان مردمی برای تداوم آرمان‌های انقلاب اسلامی تشکیل شد.

🔻 در دهه پنجم انقلاب شکوهمند اسلامی شاهد بارور شدن شجره طیبه بسیج به روح امید، خودباوری، اعتماد به نفس و اتکاء به نیروی انسانی جوان و نوجوان ایران اسلامی هستیم. درختی تنومند که هر روز محکم از قبل شاخ و برگ می دهد و این فرهنگ اصیل مردمی و معجزه بزرگ در میان انسان های آزاده جهان رسوخ می کند. به راستی می توان گفت که بسیج تبلور گفتمان و اندیشه عاشورائی امام (ره) بود.

🔻امروز قدرت الهام بخش تفکر بسیجی تنها در جبهه مقاومت جهان از جمله عراق، سوریه، لبنان، یمن، فلسطین و خصوصا غزه مظلوم اما مقتدر محدود نشده و شاهد شکل گیری تفکر بسیج در جای جای جهان از جمله لندن و نیویورک و پاریس هستیم.

🔻اینجانب ضمن میثاق مجدد با آرمان های بلند امام راحل و تبعیت از منویات امام خامنه ای(مدظله‌العالی) همچنین گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران بسیجی، هفته بسیج این نیروی عظیم الهی را به تمامی بسیجیان غیور و مخلص و انقلابی به ویژه مردم ولایت مدار و انقلابی تبریک گفته و در مقابل مجاهدت‌های گمنامانه بسیجیان دریادل سر تعظیم فرود می آورم.

فاطمه محمدبیگی
مسئول مجمع بسیج استان و مجمع جهادگران استان قزوین

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید