پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

انتقاد شدید دکتر محمدبیگی از مدیران پروازی در آبیک

امام جمعه آبیک: مدیران ناکارآمد را به مردم معرفی می کنیم

تذکر خادم ملت به وزیر نیرو در خصوص حق‌آبه قزوین

💢 دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مجلس شورای اسلامی روز گذشته در دیدار با حجت‌الاسلام روحانی امام جمعه محترم شهرستان آبیک، گفت: در دیدار با وزیر نیرو برای چندمین بار نسبت به کمبود آب شرب و کشاورزی و اینکه حق‌آبه استان به شکل کامل داده نمی‌شود را متذکر شده و ضمن انتقاد شدید خواستار افزایش این حق‌آبه از سد طالقان شدیم. متاسفانه کمبود آب در استان قزوین در حال امنیتی شدن است و قطعا از مطالبات جدی ما در دور دوم سفر ریاست جمهوری پیگیری این موضوع خواهد بود.

🔻بانوی نماینده استان همچنین از پروازی بودن برخی مدیران ارشد در شهرستان آبیک انتقاد کرده و ضمن تاکید لزوم بکارگیری از مدیران بومی در ادارات گفت: مدیران آبیک باید در این شهر ساکن باشند تا از نزدیک مشکلات و کمبودها را لمس کنند و پاسخگوی مردم باشند. همچنین در حوزه بهداشت و درمان مشکل اسکان پزشکان یکی از دلایل خروج پزشکان از این شهر است. پیگیری جدی ادامه ساخت الحاقی بیمارستان شهدای آبیک به عنوان یک اولویت مهم در حال انجام است.

🔴حجت الاسلام روحانی نیز در این دیدار یکی از مشکلات آبیک را عدم سکونت مدیران در شهرستان دانست و تاکید کرد: بارها این موضوع را متذکر شده ایم. شهرستان آبیک از مدیران پروازی در رنج است. همچنین از مسئولانی که به وظیفه خود عمل نمی‌کنند گلایه داریم. ان شاءالله مدیری که الفبای کار خود را بلد نیست را به مردم معرفی می کنیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید