پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

نشست صمیمی و صریح با بازنشستگان تامین اجتماعی استان؛

انتقاد دکتر محمدبیگی از ضعف شدید برنامه هفتم وکوچک شدن سفره بازنشستگان

دکتر فاطمه محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان و عضو فراکسیون کارگری مجلس یازدهم در نشستی صمیمی، صریح و تخصصی با تعدادی از بازنشستگان محترم تامین اجتماعی استان و تشکل های کارگری و بازنشستگی شنوای صحبت ها، دغدغه ها و مطالبات آنها شد.

💠 در این نشست بازنشستگان محترم به بیان انتقادات، دیدگاه ها و مطالبات خود در حوزه‌های مختلف به ویژه انتقاد از نگاه برنامه هفتم در حوزه کارگری و بازنشستگی، شیوه ادغام صندوق ها، وضعیت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، ضعف های حوزه سلامت و درمان، همسانسازی حقوق و ضرورت توجه ویژه به دغدغه‌های کارگران و بازنشستگان پرداختند.

🔊دکتر محمدبیگی ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده، با اشاره به اینکه به عنوان یک فرزند کارگر از نزدیک تمام دغدغه‌های بازنشستگان تامین اجتماعی را لمس می کند، گفت: با تمام قوا محکم برای احقاق حقوق کارگران و بازنشستگان ایستاده و خواهم ایستاد. متاسفانه برنامه هفتم توسعه در حوزه کارگری و بازنشستگی بسیار ضعیف است و ما انتقاد جدی در این خصوص داریم، ما منتقد جدی از نادیده گرفته شدن امنیت شغلی کارگران و کوچک شدن سفره مردم و بازنشستگان در این خصوص هستیم و در پی اصلاح آن در مجلس هستیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید