پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

دعوت دکتر محمدبیگی برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس؛

اقامه نماز در مسجد الاقصی؛ نزدیک تر از همیشه / رژیم صهیوینستی زین پس روی آرامش را نخواهد دید

دکتر محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در پیامی ضمن محکومیت شدید جنایات خبیثانه رژیم صهیونسیتی در غزه و حمله به کنسولگری ایران در دمشق و به شهادت رساندن تعدادی از دیپلمات ها و مستشاران ایرانی از جمله شهید «علی آقا بابایی» شهید پرافتخار استان قزوین، از ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی برای حضور پرشور در راهپیمایی عظیم روز قدس دعوت کرد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

🔻روز جهانی قدس میراث ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره)، روز طنین فریاد مردم آزاده جهان علیه ظلم و جور رژیم صهیونسیتی، تلاش برای رهایی ملت فلسطین و روز رویارویی مستضعفین جهان با مستکبران عالم است.

🔻چه زیبا امام خمینی(ره) روز قدس را روز وحدت مسلمانان جهان برای آزادی قدس تعیین کردند که با این اتفاق مهم ملت‌های مسلمان را به امت واحده تبدیل کرده و ان شاءالله با جریان آزادی‌خواهی که در جهان به راه افتاده دیری نمی‌پاید که به یاری خدا قدس آزاد خواهد شد.

🔻روز قدس امسال با همه ایام جهانی آن در سال های قبل متفاوت تر و از اهمیت و ضرورتی بالا برخوردار است چرا که با جنایت های وحشیانه و ددمنشانه ای که رژیم جعلی غاصب صهیونیستی بعد از عملیات غرور آفرین طوفان الاقصی، در کشتار زنان و کودکان و حمله به بیمارستان ها و نیز اقدام های تروریستی علیه فرماندهان جبهه مقاومت از جمله مستشاران نظامی ایران بویژه شهید «علی آقا بابایی» شهید پرافتخار استان قزوین، مرتکب شده که نشان از دست و پازدن شدید این رژیم در گرداب دست ساخته خودشان بوده و زمینه و زمان نابودی رژیم صهیونسیتی را سریعتر و وقت اقامه نماز در مسجد الاقصی را نزدیک تر خواهد کرد.

🔻اینجانب ضمن محکومیت مجدد جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین مظلوم اما مقتدر و حمله به کنسولگری ایران در دمشق، بر این باور اعتقاد راسخ دارم که دلاورمردان ما پاسخ این جنایت تروریستی را به بهترین شکل خواهند داد و رژیم صهیوینستی از این پس روی آرامش را نخواهد دید.

🔻حضور در راهپیمایی روز قدس بخشی از پاسخ ملت ایران به جنایات وحشیانه رژیم صهیونسیتی و نشان‌دهنده انزجار از جنایت‌های این رژیم است و بدون شک امسال روز قدس متفاوت و بسیار باشکوه تر را در کشور و جهان اسلام شاهد خواهیم بود.

🔻بدین وسیله به عنوان خادم ملت در خانه ملت، از همه هموطنان عزیز، مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران عزیز بویژه مردمان شهیدپرور استان قزوین دعوت کرده با گام‌های مستحکم در راهپیمایی روز قدس، به دفاع از آرمان ملت فلسطین شتافته و حضوری ماندگار را در آدینه مزین به نام روز قدس رقم بزنند چرا که حضور پرشور آحاد مردم در این راهپیمایی بهترین پیام حمایت از محور مقاومت و انتفاضه فلسطین است.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَكِيمِ

فاطمه محمدبیگی

عضو گروه دوستی پارلمانی ایران، سوریه، لبنان و فلسطین و نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید