پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

نشست هم‌اندیشی دکتر محمدبیگی با اساتید دانشگاه؛

اساتید و معلمان در روشنگری و پاسخ به شبهات دانش آموزان و دانشجویان ورود جدی داشته باشند

جلسه هم‌اندیشی با موضوع مسائل روز جامعه با حضور دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم بصیر قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از اساتید دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این نشست اساتید دانشگاه ضمن آسیب‌شناسی از اتفاقات اخیر در سطح کشور و دانشگاه ها به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداخته و پیشنهادات خود را ارائه دادند.

دکتر محمدبیگی عضو هیئت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن ارائه تحلیلی از تازه ترین رویدادهای کشور و تسلیت شهادت مظلومانه جمعی از هم وطنانمان در شیراز به دست جنایتکاران داعشی گفت: این جنایات نشان از به بن بست رسیدن دشمن دارد لذا با خشونت و جنایات به دنبال اهداف پشت پرده خود و ویران سازی ایران عزیز در این جنگ ترکیبی هستند؛ اما ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی با بصیرت و هوشیاری این فتنه انگیزی ها را محکوم به شکست کردند.

نقش و جایگاه اساتید و معلمان در حوزه تربیتی و آموزشی بسیار است. ضرورت دارد در راستای روشنگری و پاسخ به شبهات دانش آموزان و دانشجویان عزیز، معلمان و اساتید بصیر به جد ورود کنند چرا که تاثیر کلام و رفتار آنها بسیار زیاد است.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید