پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

پیگیری مطالبات مردمی توسط دکتر محمدبیگی از وزیر میراث فرهنگی؛

ضرورت اختصاص بودجه ملی برای احیا و معرفی قلعه‌های تاریخی استان

دکتر فاطمه محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان در سفر یک‌روزه مهندس ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منطقه زیبای الموت که با همراهی استاندار محترم، دکتر سیاهکلی و جمعی از مسئولان انجام شد، پیگیر مطالبات مردم در حوزه‌های مختلف گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی شده و ضمن اشاره به ظرفیت بالای گردشگری استان قزوین از جمله در الموت با مردمان مهربان و مهمان نواز خواستار نگاه ویژه ملی به این اماکن زیبا و اصیل شد.

🔻 همچنین در بازدید از قلعه تاریخی لمبسر، دریاچه اوان و قلعه حسن صباح اختصاص ردیف مستقل و بودجه ملی برای قلعه های تاریخی استان از جمله قلعه سمیران در طارم، قلعه لمبسر و قلعه حسن صباح در الموت جهت ساماندهی، نگهداری، مرمت و معرفی این آثار تاریخی از جمله مطالبات دکتر محمدبیگی و مسئولان استانی بود که در این راستا وزیر گردشگری دستور هموار کردن مسیر دسترسی این قلعه‌های تاریخی، نصب تابلوهای معرفی به مسافران، ارائه بهتر خدمات به گردشگران و سرویس‌های خدماتی و رفاهی را داد.

🔻 بهبود راه دسترسی به روستای تاریخی گازرخان از دیگر مطالبات دکتر محمدبیگی از وزیر بود تا این مطالبه مهم مردمی مورد توجه ویژه قرار بگیرد. در این راستا مقرر شد اقدامات لازم انجام و مسیر مناسب طراحی و مطالعه شود تا زمینه اجرای آن تسریع شود.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید