پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

دکتر محمدبیگی خبر داد:

ارتقاء رتبه استان در بودجه‌های سلامت کشور

#هستیم_بر_آن_عهد_که_بستیم

#سپیده_خدمت

دکتر فاطمه محمدبیگی عضو کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم عزیز قزوین، آبیک و البرز در نشست مجمع نمایندگان استان با اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی قزوین:

با تخصیص اعتبارات استانی پروژه در حال تکمیل الحاقیه بیمارستان قدس، شاهد بهره‌برداری از پروژه در بهمن ماه خواهیم بود.

بالاخره بعد از ۲ و نیم سال پیگیری و رایزنی فشرده، اعتبار ۲۰۰ میلیاردی بانک رفاه برای پروژه بیمارستان ۷۰۰ تختخوابی در حال پرداخت است و طبق وعده داده شده ان شاءالله بزودی قسط اول آن به مبلغ یکصد میلیارد تومان پرداخت خواهد شد.

روند پیشرفت پروژه‌های بیمارستانی و درمانگاهی شهرستانهای آبیک و البرز کند است. باید همت جمعی ملی و استانی در راستای مطالبات حوزه بهداشت و درمان و بیمارستانی این شهرستان ها به کار برده شود.

الحمدلله بعد از پیگیری های بسیار مجوز دانشکده داروسازی بعد از سالها انتظار به استان قزوین داده شده و از ترم های آینده شاهد پذیرش دانشجو از کشورهای مختلف در این دانشکده خواهیم بود. همچنین با رایزنی‌های صورت گرفته ۶۰ میلیارد ریال برای تجهیزاین دانشکده اخذ شده که بزودی پرداخت خواهد شد.

در تازه‌ترین گزارش ارائه شده رتبه دانشگاه علوم پزشکی استان در بین ۸۱ دستگاه ابلاغ گیرنده که ۶۷ مورد آن دانشگاه علوم پزشکی در سطح کشور است، به رتبه ۱۶ ارتقاء یافته که این خبر امیدوارکننده ای مبنی بر ارتقاء رتبه استان در بودجه‌های سلامت کشور است.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید