پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

پیگیری مطالبات آب استان در دیدار مجمع نمایندگان و استاندار قزوین با وزیر نیرو؛

اخذ دستور ویژه از وزیر نیرو

تسریع در آبرسانی ۱۴ شهر و ۱۹۴ روستا و اجرای مرحله اول پروژه تا مهرگان

با پیگیری دکتر محمدبیگی، همزمان با اولین روز اجلاسیه چهارم مجلس یازدهم، مجمع نمایندگان استان به همراه استاندار محترم و معاون عمرانی استانداری قزوین با دکتر محرابیان وزیر محترم نیرو دیدار و پیگیر مطالبات استان شدند.

🔰دکتر محمدبیگی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در این نشست با انتقاد شدید نسبت به وضعیت تخصیص آب کشاورزی و قطع سهم استان از سد طالقان در هفته گذشته، پیگیر تثبیت حق‌آبه استان از سد طالقان، رودخانه شاهرود و سفیدرود جهت رفع نگرانی کشاورزان عزیز شد.

🔻وزیر نیرو در پاسخ به مطالبه مهم دکتر محمدبیگی، مسئولان و نمایندگان استان در خصوص تخصیص اعتبار انتقال آب شرب سد طالقان به ۱۵ شهر و ۱۹۴ روستای استان، دستور تسریع در اجرای این پروژه را صادر کرد؛ مقرر شد خط اول احداث این خط انتقال تا مهرگان آغاز شود.

💠 لزوم بهبود زیر ساخت آب شرب و فاضلاب مهرگان، تامین اعتبار ایجاد تأسیسات فاضلاب شهری اقبالیه، پیگیری پروژه های جهاد آبرسانی، تامین آب شرب باغات شیب‌دار استان، تسریع در اجرای سدهای بورمانک و بهگانه رود، تامین آب غرب، شمال استان قزوین و دشت قزوین، برق صنایع و کشاورزی و جلوگیری از قطع برق در تابستان از مطالبات دکتر محمدبیگی، نمایندگان و استاندار محترم بود که وزیر نیرو قول بررسی و پیگیری این موضوعات را داد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید