پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

نطق طوفانی دکتر محمدبیگی در صحن علنی مجلس:

اجازه ندهید کشتی ایران در دره عملکرد خیانت بار دهه نود سقوط کند

♦️مردم را از سناریوهای نخ نما نترسانید

♦️ان شاءالله با رأی مردم دکتر جلیلی راه دولت شهید رئیسی را ادامه خواهد داد

🌀 دکتر فاطمه محمدبیگی نماینده مردم عزیز قزوین، آبیک و البرز در صحن علنی امروز (یکشنبه، 10 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خطاب به ملت ایران و مردم دیار رئیس جمهور شهید رجایی، گفت: امروز جهان منتظر اعلام انتخاب رئیس‌جمهوری است که انتخابش در تغییر ریل حکمرانی جهانی تاثیر بسزایی دارد.

🔻امروز شما مردم هستید که با تداوم راه آیت الله شهید رئیسی و نه گفتن به دولت سوم روحانی، تدبیر و امید را از چاه سیاه ناامیدی، خسارت محض، کاهش تولید، بیکاری گسترده و حیرانی و سرگردانی در می آورید.اجازه ندهید کشتی ایران در دره عملکرد خیانت بار دهه نود سقوط کند.

🔻یادتان هست ما را از رئیسی عزیز هم می‌ترساندند، رئیسی که خستگی نمی‌شناخت و خدمت صادقانه و گشایش را تقدیم ایران کرد. امروز دیگر این سناریوها نخ نما شده است

🔻از همه کاندیداها برای حضور در انتخابات، کاندیداهای انقلابی به ویژه دکتر قالیباف تشکر می‌کنیم، ان شاءالله با رأی مردم دکتر جلیلی راه دولت شهید رئیسی را ادامه خواهد داد.

🔻 مطمئن باشید کسانی که وعده سر خرمن به شما می‌دهند و در کارنامه‌شان شورش بنزینی، مزخرف دانستن ساخت مسکن، بیکاری و هزاران فساد اقتصادی موج می‌زند هیچ گاه شما را خوشبخت نخواهند کرد.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید