پایگاه اطلاع رسانی دکتر فاطمه محمدبیگی

نماینده مردم شریف قزوین، آبیک و البرز در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی

خبر خوب دکتر محمدبیگی؛

آب گوارا اینبار به زیاران رسید/ مهرگان مقصد بعدی

آیین افتتاح پروژه تأمین آب آشامیدنی شهر زیاران از سد طالقان و افتتاح همزمان ۳۳ پروژه تأمین آب آشامیدنی استان شامل ۱۵ پروژه شهری و ۱۸ پروژه روستایی با اعتباری بالغ بر ۱۵۳۶ میلیارد ریال با حضور دکتر فاطمه محمدبیگی رئیس مجمع نمایندگان استان، استاندار محترم، فرماندار آبیک، مدیران حوزه آب استان، جمعی از مسئولان و اهالی خونگرم شهر زیاران برگزار شد.

🔻 برای این پروژه مهم که فاز دوم انتقال آب آشامیدنی از سد طالقان بعد از شهر آبیک به شمار می رود و آب یک را از آبگیر خط انتقال تا تصفیه خانه سد زیاران به این شهر تازه تاسیس رساند، ۸۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده است.

🔊دکتر محمدبیگی در این مراسم با تبریک این اتفاق مهم که مطالبه چندین و چند ساله مردم شریف این منطقه بود، گفت: الحمدلله انتقال آب طالقان به شهر زیاران بعد از چند سال انتظار با پیگیری های مستمر به سرانجام رسید و امروز مردم این شهر آب سالم را در منازل خود دارند. ان شاءالله در ادامه این پروژه شهر جدید مهرگان نیز طعم شیرین آب گوارا را خواهد چشید. بجاست از همت تمامی مسئولان استانی و شهرستانی، مدیریت آب و فاضلاب استان و مجمع نمایندگان استان که در این ۳ سال به جد پیگیر حل مشکلات کمبود آب شرب در سطح ملی و استانی بودند، باشیم.

نظرات
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد نظرات حاوی الفاظ و ادبیات نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید